Novinky

Španělská keramička CEVICA, která je výrobcem rustikálního, nebo vintage dizajnu obkladu a dlažby, přichází na trh s jedinečnou nabídkou.

Skupina FINCIBEC, do které patří keramička MONOCIBEC uvádí na trh novou řadu velkoformátových obkladů a dlažeb pod názvem FIRE.

Ručně dělaná mozaika z Belgie, kde každá výroba je vlastně originál.

Se systémem HANSAEMOTION představuje společnost HANSA skutečnou inovaci: jedinečný sprchový systém se třemi regeneračními funkcemi, které lze jednoduše zvolit stisknutím tlačítka.

Perfektní a spolehlivé řešení u komerční výstavby.

Již po 14. jsme se zúčastnili největší podzimní výstavy výrobců obkladů a dlažeb CERSAIE, která se každoročně koná v itálské Boloni.

Keramické obklady a dlažby jsou námi používané ve velké částí prostorů, které navrhujeme při tvorbě interiérů.

Aktuální nabídka exteriérové dlažby keramičky POLIS je i letos doplněna o další série venkovní dlažby – STILE URBANO, N.Y.C. – MONTAGNE a IT ROCKS.

Sprchový žlábek Viega Advantix Vario - první sprchový žlab na míru.

Již po 13. jsme se zúčastnili největší podzimní výstavy výrobců obkladů a dlažeb CERSAIE, která se každoročně koná v italské Boloni.

PROČ TAKOVOU AKCI ORAGNIZUJEME?

Je to jednou za rok, kdy nám výrobní závod umožňuje zdokonalit svoje profesní znalosti, otevře nám bránu do výroby a seznámí nás s novinkami. JIKA – LAUFEN, je pojem nejenom mezi profesionály, ale také mezi koncovou klientelou. S tímto partnerem je možné vyřešit kompletní návrh koupelny a záchodu.

PROČ SE ŠKOLÍME, KDYŽ VŠECHNO ZNÁME?

Je to profesionální vzdělávání se, protože každý rok přinese značka HANSGROHE něco nového co všem vyráží dech. Našim spolupracujícím společnostem (architektům) můžeme poskytnout kvalitní servis a aktuální informovanost o značce HANSGROHE - AXOR.

Italský designéři jsou většinou krok dopředu, než ostatní zbytek světa. I tentokrát je potvrzením této skutečnosti novinka keramičky ARIOSTEA, která na letošním MILAN DESIGN WEEK představila ze série ULTRA HIGH TECH dlažbu, která je součástí nové technologie SAPIEN STONE SMART SLAB.

Dnes jsme se opět měli možnost podívat do výrobního závodu jednoho z našich dodavatelů, abychom našim klientům nabízeli profesionální servis. Podařilo se nám podívat k jednomu z největších výrobců ohřívačů vody – bojlerů DZ DRAŽICE.

PROČ TAKOVOU AKCI ORAGNIZUJEME?

Je to jedinečná příležitost našim spolupracujícím společnostem (architektům) ukázat o jakého partnera je možné se opřít při řešení návrhu ventilů, sifonů, modulů pro wc, žlabů, vpustí, a WC sedátek.

PROČ TAKOVOU AKCI ORAGNIZUJEME?

Je to jedinečná příležitost našim spolupracujícím společnostem (architektům) ukázat o jakého partnera je možné se opřít při řešení návrhu vodovodních baterií.