Provádíme zakázky včetně kompletního řešení vašeho projektu. Od návrhu interiéru, exteriéru, koupelny a zařizovacích předmětů, až po jejich celkovou realizaci na klíč. Zabýváme se řešením komerčních i soukromých staveb, novostaveb a rekonstrukcemi starších objektů. Nabízíme také poradenství a konzultace bez nutnosti zakoupení si materiálů (obklady, dlažba, sanita, vybavení interiéru) u nás.

Velkou výhodou je pro nás vstoupit do projektu již na jeho počátku, například výběrem vhodné velikosti, barevnosti obkladu a dlažby, designu sanity a baterií, výběrem interiérového zařízení, jako je nábytek, závěsy, záclony, barevnost stěn a podobně. To vše je velice důležité před samotnou realizací.

Návrh koupelny a možná realizace:
Každý z nás má určitou jedinečnost a stejné je to i s koupelnou. Koupelna je prostředí vytvořené někomu přesně podle jeho představ a potřeb. Představy a potřeby má každý jiné a to je jednou z nejdůležitějších věcí při naší tvorbě návrhu koupelny. Navrhneme koupelnu podle vašich představ a přání, která bude jedinečná a hlavně vaše. Od začátku návrhu až po jeho samotnou realizaci s vámi projdeme tvorbu koupelny, bez stresu, s možností vašeho aktivního zapojeni se do tvorby návrhu. Odměnou vám na konci bude koupelna, kterou budete milovat. Protože koupelna je pro nás místo kde každý z nás začíná a končí den.

Interiér:
Za pomoci zkušeného odborníka v designu pro vás připravíme návrh s možností jeho samotné realizace. Návrh interiéru je vlastně rozpracování všech dílčích detailů, které ve finále tvoří jeden velký celek. Na začátku je potřebné dozvědět se vaše priority, vybrat správný materiál, zaměřit se samostatně na jednotlivé prvky a detailní řešení atypických částí interiéru. Všechna řešení interiérů realizujeme s našimi lety prověřenými subdodavateli.

Exteriér:
Okolí vašeho domu by se mělo propojit také s jeho interiérem. To v praxi znamená, že vstup do domu, nebo zahrada je vlastně každodenního součástí vašeho života. Z tohoto důvodu klademe důraz na správné a hlavně funkční propojení exteriéru s interiérem. Celkový návrh od nás obsahuje mimo všech potřebných věcí samozřejmě také cenovou kalkulaci a možnost dotažení do kompletní realizace.

Realizace:
Díky tomu, že budeme od začátku při tvorbě návrhu, minimalizujeme riziko nezdaru vlastní realizace. To co jsme spolu navrhli, převedeme do reality. Všechno ohledně realizace na klíč s vámi před samotným začátkem realizace osobně probereme.

Poradenství a Konzultace:
Na základě několikaletých zkušeností v oboru vám nabídneme řešení před samotným výběrem materiálů do koupelny, bytu, rodinného domu, nebo zahrady. Poradenství a konzultace má vlastně za úlohu upozornit vás na důležité detaily, které jsou nezbytné pro zdárný výsledek. Jsme specialisté na návrhy koupelen, kuchyní, interiéru a exteriéru spolu se zkušenostmi z jejich realizací. To vše vám ušetří čas a peníze při tvorbě návrhu a výběru vhodného materiálu pro váš domov.