Hledáte kvalitní obklady a dlažby nejen do kuchyně nebo koupelny, ale i do dalších prostor vašeho domu nebo bytu? V naší nabídce najdete také venkovní obklady a venkovní dlažbu s protiskluzem. Další nabízené produkty jsou sanitární vybavení, doplňky do koupelny, stavební chemie, dřevěné parkety, matrace, poradensvtí, samotná realizace prací dle vašeho přání, zkrátka vše potřebné pro váš interiér a exteriér. Pokud máte o kvalitní obklady, dlažby, sanitu a parkety zájem neváhejte využít našich služeb a kontaktujte nás.

Obklady do kuchyně, dlažba do kuchyně
Pokud se chystáte na rekonstrukci nebo stavbu nové kuchyně v naší nabídce naleznete velké množství obkladů a dlažeb právě pro vaši novou kuchyň. Tato část interiéru je důležitým místem každé domácnosti, a proto si její zařízení zaslouží zvláštní pozornost. Obklady a dlažby do kuchyně od společnosti Akubra Trade s.r.o. je možné použít pro klasický styl, moderní styl a také do rustikálního interiéru. Nejnáročnějším zákazníkům doporučujeme doplnit výběr o zajímavé dekory a mozaiky.

Obklady do koupelny, dlažba do koupelny
Jsme dovozci italské a španělské keramiky s širokou nabídkou pro obklady a dlažby do koupelny. Můžete si u nás vybrat také sanitární vybavení - vany, sprchové kouty, baterie či jiné zařizovací předměty. Pomůžeme vám vytvořit koupelnu vašich snů, která bude splňovat ty nejpřísnější kritéria designu a kvality. Námi nabízené materiály jsou vyráběné se zvláštním důrazem na životní prostředí.

Interiér
Parkety, obklady a dlažby jsou neodmyslitelnou součástí každého domu či bytu. Na začátku je potřeba vybrat si vhodný design, velikost, povrch a barevnost z nabízeného zboží pro možnost vytvoření si příjemného prostředí vašeho domova. Pestrost výběru z naší nabídky umožnuje vytvoření skutečně luxusního dojmu.

Exteriér
Dnešní výrobci nabízí množství příležitostí pro použití obkladů a dlažeb na vaše lodžie, balkony, terasy, nebo okolí bazénu. Poradíme vám, jestli je vhodné použít mrazuvzdornou dlažbu, dlažbu do zvlášť namáhaného prostoru a také 2cm tloušťku dlaždic s pokládkou na terče bez potřeby lepení. Společnost Akubra Trade s.r.o. díky několikaletým zkušenostem našeho týmu sleduje parametry vypovídající o kvalitě materiálu jako je mrazuvzdornost, protiskluznost, nasákavost a otěruvzdornost, které jsou důležité při konečném výběru nejvhodnějšího materiálu pro váš byt, nebo dům.