Většina lidí v dnešní době využívá komfortu nakupování přes internet. Májí spoustu možností vybrat si ten správný e-shop. Jenom se zapomíná, že jsou na trhu určité komodity, které potřebují servis v podobě odborného poradenství. To v budoucnu vidím, jako jediný rozdíl mezi obchodníky.

Terasa je v letních měsících nejoblíbenějším místem, kde rádi trávíte příjemné chvíle s přáteli i o samotě. Pro Vaše pohodlí je důležitý nejen nábytek, ale i taková zdánlivá drobnost jako je povrch terasy. Vybrat tu správnou dlažbu tak, aby vám místo radosti nedělala starosti může být oříšek. Proto jsme vyzpovídali odborníka z firmy Akubra Trade pana Žabokrtského, který nám poradil na co si dát pozor.

Jedním z dnešních trendů v oblasti obkladů a dlažeb je dokonalá imitace kamenů. Ptáte se, co to znamená? Dnes si například můžete zakoupit imitaci kamene, který má v sobě zkamenělé dřevo, nebo série imitující několik různých druhů designu kamene v jednom. Kam se takový obklad hodí a podle čeho vybírat?

Skoro každý z nás alespoň jednou potřeboval vyřešit rekonstrukci bytu nebo rodinného domu. V první řadě si pokládáme otázku, jak na to a kdo nám s tím může pomoci. V tomto článku se zaměříme na výběr materiálů do koupelny a prostoru wc. Pokud vypustíme využití služeb architekta nebo designéra, zůstává nám pouze naše představivost a suma, kterou jsme ochotni do rekonstrukce investovat.

Otázka, podle čeho v dnešní době správně vybrat obklady a dlažbu, potká jednou každého. Zařizování nového, nebo rekonstrukce starého bydlení je nedílnou součástí našeho života. Jak tedy na to? Máme několik možností.