Úvodní stránka/Novinky/Návštěva nejstaršího závodu na keramiku v Evropě – Výroba, historie, NAŠE ZNAČKA JIKA-LAUFEN

Návštěva nejstaršího závodu na keramiku v Evropě – Výroba, historie, NAŠE ZNAČKA JIKA-LAUFEN


PROČ TAKOVOU AKCI ORAGNIZUJEME?

Je to jednou za rok, kdy nám výrobní závod umožňuje zdokonalit svoje profesní znalosti, otevře nám bránu do výroby a seznámí nás s novinkami. JIKA – LAUFEN, je pojem nejenom mezi profesionály, ale také mezi koncovou klientelou. S tímto partnerem je možné vyřešit kompletní návrh koupelny a záchodu.

KDO JE SPOLEČNOST – JIKA - LAUFEN?

Společnost JIKA-LAUFEN byla založená roku 1878, jako první evropský keramický závod na nádobí a sanitární keramiku ve Znojmě – Keramické závody Znojmo. V současnosti je další závod v Bechyni a vlastníkem je od roku 1999 španělská společnost Roca, která podnik převzala od Keramik Holdink Laufen. Značka Jika-Laufen se zásluhou akvizic mateřské společnosti Roca stává součástí největšího výrobce sanitární keramiky na světě.

CO NABÍZÍ SPOLEČNOST JIKA-LAUFEN?

V oblasti sanitárního vybavení pro koupelny a záchody nabízí kompletní sanitární vybavení, jakým jsou umyvadlo, vana, záchod, vodovodní baterie, koupelnový nábytek a sprchové kouty. Sortiment společnosti kompletně řeší sanitární vybavení jak v novostavbách, tak i při rekonstrukcích.