Úvodní stránka/Novinky/Hansgrohe krok napřed před konkurencí – školení v HANSGROHE

Hansgrohe krok napřed před konkurencí – školení v HANSGROHE


PROČ SE ŠKOLÍME, KDYŽ VŠECHNO ZNÁME?

Je to profesionální vzdělávání se, protože každý rok přinese značka HANSGROHE něco nového co všem vyráží dech. Našim spolupracujícím společnostem (architektům) můžeme poskytnout kvalitní servis a aktuální informovanost o značce HANSGROHE - AXOR.

KDO JE SPOLEČNOST – HANSGROHE?

Společnost HANSGROHE je německá firma s bohatou historií od roku 1901. Je to specialista na baterie a sprchy, které dodává do 143 zemí. V současnosti má zastoupení po celém světě a od roku 1993 je také na českém trhu. Dnes má svoje sídlo společnost Hansgrohe CZ v Brně.

CO NABÍZÍ SPOLEČNOST HANSGROHE?

V oblasti vodovodních armatur pro koupelny je světovým lídrem. Produkty Hansgrohe s důrazem na kvalitu „Made in Germany“ jsou používány po celém světě. Jako jedna z předních společností v sanitárním sektoru vyrábí výrobky nejvyšší kvality tvaru i funkce. Ve výrobě sází na vybrané materiály, pokročilé technologie a preciznost zpracování. Avšak také na ochranu životního prostředí, účinné využití zdrojů a dobré pracovní podmínky pro zaměstnance. Díky tomu můžete s klidem zakoupit trvale udržitelné a kvalitně zpracované výrobky. Kvalita servisu se vyznačuje sloganem - Jsme vám vždy k dispozici.