Baterie


KLUDI – rodinný podnik Kludi byl založen v roce 1926 v německém městě MENDEN, vyrábí kuchyňské a koupelnové baterie, sprchové hlavice a stejně tak klinické baterie, jejich výrobky splňují všechny požadavky zákazníků pro využití do každé koupelny a kuchyně.

HOPA – firma HOPA CZ, s.r.o., vznikla v roce 1997, na náš trh dodává vodovodní baterie do koupelny a kuchyně, dodávané série se řadí ke špičkovým bateriím na našem trhu.

HANSGROHE - kvalitními bateriemi „Made in Germany" se vyznačuje společnost Hansgrohe výrobce vodovodních baterií do koupelny, baterie do sprchového koutu a také do kuchyně.

GROHE – je německá společnost, které historie sahá do roku 1936, kdy pan Friedrich Grohe kupuje firmu Berkenhoff & Paschedag. V roce 1948 jsou všechny nakoupené společnosti přejmenované na jednotný název Friedrich Grohe Armaturenfabrik. V roce 2014 dochází k poslední změně vlastníka a to když společnost LIXIL Corporation a Japonská rozvojová banka (50% joint venture) získává 87,5% podíl skupiny GROHE Group a stává se jejím většinovým vlastníkem. Výrobky značky GROHE se vyznačují mimořádnou kvalitou jak vodovodní baterie, sprchy a sanitární technika.

HANSA - Společnost HANSA se zrodila v německém městě Zuffenhausenu u Stutgard, původně jako lisovna Preß- und Stanzwerke GmbH a až od roku 1917 se objevuje pod svým nynějším názvem. Má několik dceřiných společností, zaměstnává zhruba 600 lidí, je na vysoké technické vybavenosti, její výrobky splňují nejvyšší normy pro kvalitu, bezpečnost a v neposlední řadě ochranu životního prostředí. Je vlastníkem několika patentů, jako například patent na ruční sprchu s regulačním a směšovacím ventilem a mnohé další. V oblasti koupelnových vodovodních baterií se řadí k světové špičce. Nabízí kompletní řešení koupelen s velkým množstvím designových prvků, širokou nabídkou, která začíná u jednoduchých modelů až po oceňované designové armatury pro výjimečně zařizované koupelny.