Úvodní stránka/Interiér/Sanita/Zařizovací předměty

Zařizovací předměty


HOPA – firma HOPA CZ, s.r.o., vznikla v roce 1997, na náš trh dodává umyvadlo nástěnné, umyvadlo na desku, umyvadla zápustná, volně stojící umyvadla, bidet závěsný, bidety volně stojící, urinály, wc kombi, závěsné wc, volně stojící wc, wc sedátka, wc tlačítka, wc podomítkové moduly.

RAVAK - česká rodinná firma RAVAK byla založena v roce 1991, v nabídce společnosti najdete kompletní řešení celé koupelny. Kompletní nabídka sanitární keramiky je výhodou tohoto výrobce.

JIKA – značka JIKA je jednou z nejznámějších značek zařizovacích předmětů na našem trhu. Patří do skupiny ROCA-LAUFEN. JIKA, která má ve své nabídce několik sérií s produkty jako umyvadla, klozety, sedátka, koupelnový nábytek, urinály, bidety, sprchové vaničky, příslušenství k bateriím a koupelnové doplňky.

GEBERIT – společnost GEBERIT je švýcarský firma a zároveň lídr na trhu s nabídkou splachovací nádržky a wc ovládacího tlačítka na splachování. Má více než 140 letitou historii a výrobky značky GEBERIT najdete skoro v každé koupelně.

P.M.H. – od roku 1999 společnost P.M.H. vyrábí koupelnové radiátory a otopné žebříky do koupelny. V nabídce této společnosti najdete kompletní řešení včetně otopných tyčí, ventilů a všech detailů pro dotvoření detailu výrobků, které jsou určené k sušení ručníků.

ALCAPLAST – v roce 1998 byla založena rodinná česká firma ALCAPLAST, vyrábí ventily, sifony, moduly, žlaby, vpusti, WC sedátka, předstěnové instalační systémy, ovládací tlačítka a další sortiment.